Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
2011-04-27
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Dolny Śląsk
Rodzaj pracy:
stała
Kategoria:
HR, Prawo & Administracja
Słowa kluczowe:
HR, Kadra zarządzająca
Kontakt:
info@recruit.com.pl
Telefon:
668771100

HR Manager

Międzynarodowy Japoński Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: HR Manager. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3-5 lat doświadczenia w dziale HR oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

HR Manager

Wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Min. 3-letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym otoczeniu;
• Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik zarządzania zasobami ludzkimi;
• Znajomość prawa pracy, przepisów ubezpieczeń społecznych i podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń;
• Umiejętności organizacyjne
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
• Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki
• Kształtowanie i realizacja polityki personalnej, zgodnej ze strategią i celami firmy;
• Zarządzanie procesami i systemem HR w Spółce;
• Tworzenie planu zatrudnienia, koordynowanie procesu rekrutacji pracowników;
• Nadzór nad sprawnym procesem komunikacji wewnętrznej firmy;
• Projektowanie i realizacja procesów szkoleniowych, rozwojowych, ocen pracowniczych;
• Bieżące wsparcie dla kadry kierowniczej w zarządzaniu zasobami ludzkimi;
• Całokształt zadań związanych z personelem;
• Prowadzenie spraw związanych z ubieganiem się o pozwolenie na pracę dla cudzoziemców, wiz oraz kart stałego pobytu;
• Bieżąca współpraca z Inspektorem ds. BHP;
• Sporządzanie raportów i prezentacji, bieżąca współpraca z siedzibą główną Spółki w Japonii.

Oferujemy
• Możliwość nauczenia się Japońskiej kultury biznesowej
• Możliwość zrobienia wielkiej kariery
• Możliwość używania języka obcego
• Rozwój zdolności personalnych i profesjonalnych
• Indywidualne podejście do pracownika
• Przyjazne warunki pracy

Osoby zainteresowane bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim, polskim na adres:

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies (especially Japanese & German corporations ) located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Zarobki:

Miejsce:

Dolny Śląsk, Polska

Send your CV >>