Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

Registrierung

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Dolnyśląsk
Rodzaj pracy:
stała
Słowa kluczowe:
Kontakt:
Telefon:

Specjalista ds. Sprzedaży

MANAGER DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: DOLNY ŚLĄSK

Obowiązki:

* rozwój biznesu, zdobywanie nowych klientów,
* budowanie długotrwałej współpracy z odbiorcami firmy,
* przygotowywanie ofert sprzedażowych,
* prowadzenie rozmów handlowych z klientami,

Wymagania:

* wykształcenie wyższe kierunkowe,
* doświadczenie w sprzedaży lub duże zainteresowanie pracą w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny,
* komunikatywność, pogodne usposobienie,
* samodzielność, odpowiedzialność,
* znajomość pakietu MS Office,
* czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

* możliwość podjęcia stałej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie w języku polskim i angielskim CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego, na adres: info@recruit.com.pl

Earnings:

Place:

Dolnyśląsk, Polska

Send your CV >>